„Europe in My Region 2016”

Tegoroczny konkurs Europe in My Region obejmuje konkurs fotograficzny Facebook Photo Competition jak i konkurs blogów Blogging Competition.

Facebook Photo Competition trwa od 2 maja do 28 sierpnia 2016 roku. Uczestnicy muszą wykonać zdjęcie projektu sfinansowanego z funduszu Unii Europejskiej, wraz z obecną flagą Unii oraz informacjami o finansowaniu UE. Uczestnik może wysłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Nagrodą w konkursie jest dwudniowy pobyt w Brukseli dla dwóch osób, w tym koszty podróży, zakwaterowania, oraz możliwość wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych w dniach 10-13 październik 2016.

Ogłoszenie wyników nastąpi 16 września.

Blogging Competition- organizatorzy przetłumaczą, opublikują oraz wypromują aż 40 wpisów na blogach poświęconych tematyce projektów finansowanych przez Unię Europejską. Na trzy najlepsze wpisy czeka zaproszenie na październikową imprezę European Week of Regions and Cities.

Aby wziąć udział w konkursie musisz:

Znaleźć interesujący Cię projekt sfinansowany przez UE  oraz opublikować wpis o nim na swoim blogu. Prześlij emailem link do wpisu na twoim blogu na adres regio-infopub@ec.europa.eu . W temacie wiadomości wpisz „ Entry: Europe in My Region competition”, natomiast w wiadomości podaj nazwy swoich kont w mediach społecznościowych, dzięki czemu będzie na łatwiej promując twój wpis.

Konkurs trwa do 30 czerwca 2016 roku.

Więcej informacji możesz dowiedzieć się na stronach :

http://ec.europa.eu/regional_policy/pl/policy/communication/inform-network/bloggers/

https://www.facebook.com/EuropeanCommission/app/386310531430573/