Team Europe&the art of debate

Team Europe&the art of debate to cykl turniejów Debat Europejskich, w których udział biorą studenci uczelni wyższych.

Rejestracja:

Formularz rejestracyjny zostanie udostępniony w piątek dnia 17.02.2017 o godzinie 18:00 na stronie internetowej: http://ksmowcow.pl/teameurope.html.  Ilość miejsc jest ograniczona:

  • Kraków i Warszawa-  20 drużyn
  • Pozostałe miasta – maksymalnie 10 drużyn

Kolejność zgłoszeń jest decydująca. Drużyny powinny składać się z 4 osób, niekoniecznie z tej samej uczelni.

Eliminacje:

Tegoroczna edycja rozpoczyna się dnia 8 marca 2017 roki etapem eliminacji, które odbędą się niezależnie w siedmiu miastach polski.  Tezy debat dla każdego konkursu zostaną rozlosowane 5 dni wcześniej spośród podanej wcześniej puli 20 tez przyporządkowanych do tego etapu projektu. Po przeprowadzeniu rozgrywek zostanie przygotowana lista rankingowa wyników, która wyłoni dwie najlepsze drużyny, które zmierzą się w wielkich Debatach Finałowych. 

Punktacja zespołów opiera się na systemie oceny Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

Debaty Finałowe:

W Debatach finałowych zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny wyłonione podczas eliminacji. Odbędą się one w każdym w siedmiu miast uczestniczących w przedsięwzięciu w ciągu kwietnia 2017 roku. Tezy finałów zostaną podane do wiadomości dwa tygodnie wcześniej. 

Oceny debaty będą dokonywali eksperci Team Europe, Centrów Dokumentacji Europejskiej oraz członkowie najważniejszych unijnych instytucji. 

Główną nagrodą dla zwycięzcy każdego z siedmiu finałów jest odwiedzenia siedzib najważniejszych unijnych instytucji.

Wszyscy uczestnicy dodatkowo mają możliwość odbycia bezpłatnych warsztatów z zakresu wystąpień publicznych. Więcej szczegółów: team-europe-and-the-art-of-debate-2017

 

Szczegóły znajdziecie Państwo pod adresem: teameurope@ksmowcow.pl lub na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/teameuropeartofdebate/.