Violeta Bulc w Warszawie

Drony jako źródło nowych miejsc pracy i wzrostu gospodarczego” – to temat międzynarodowej konferencji, którą w środę 23 listopada otworzy w Warszawie Violeta Bulc. Komisarz do spraw mobilności i transportu weźmie również udział we wspólnej konferencji pasowej z ministrem infrastruktury i budownictwa Andrzejem Adamczykiem. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o przesyłanie akredytacji.

W dniach 23-24 listopada 2016 r. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, wspólnie z Europejską Agencją Bezpieczeństwa Lotniczego EASA oraz Urzędem Lotnictwa Cywilnego, organizuje w Warszawie Międzynarodową Konferencję Wysokiego Szczebla poświęconą bezzałogowym statkom powietrznym „Drony jako źródło nowych miejsc pracy i wzrostu gospodarczego”.

Konferencję otworzą Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, unijna komisarz do spraw mobilności i transportu Violeta Bulc, Dyrektor Wykonawczy EASA Patrick Ky oraz Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego Piotr Samson.

Uwaga media

Zapraszamy na konferencję prasową ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka i komisarz ds. transportu i mobilności Violety Bulc, podczas Międzynarodowej Konferencji Wysokiego Szczebla „Drony jako źródło nowych miejsc pracy i wzrostu gospodarczego”.

Czas: 23 listopada (środa) godz. 11:15.

Miejsce: Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63 w Warszawie, Meeting Room 468 na II piętrze.

Akredytacje pod dresem: media@mib.gov.pl do wtorku 22 listopada do godz. 12:00.

W tytule wiadomości należy wpisać „Konferencja dronowa”.

Szczegółowe informacje nt. konferencji znajdują się na stronie internetowej ministerstwa.

 

Źródło: https://ec.europa.eu